page4

Аналітика

Ліквідація ОАСК: що буде із судовими справами?

15 грудня 2022 року набрав чинності Закон України «Про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва та утворення Київського міського окружного адміністративного суду», прийнятий Верховного Радою України 13 грудня 2022 року (далі – Закон).

Війна як форс-мажор: як довести в суді?

28 лютого Торгово-промислова палата України (ТПП) своїм листом засвідчила, що війна в Україні належить до форс-мажорних обставин. Разом з тим, з першого ж дня видання Листа постало питання, чи достатньо одного лише листа для підтвердження настання форс-мажору?

Трудові відносини під час війни: повний перелік правил

У 2022 році трудове законодавство України зазнало значних змін, які пов’язані, в першу чергу, з введенням на території нашої країни правового режиму воєнного стану. В цьому матеріалі ми зібрали повний перелік норм, які можуть застосовуватись у сфері трудових відносин під час дії воєнного стану.

NFT в Україні: технологія та правове регулювання

Що таке NFT, в чому їх особливість, та як вони працюють?
Прості відповіді на складні питання вже на нашому сайті в експертному матеріалі GOLAW.

Виконання договору в Instagram

На розгляді Верховного Суду перебувала нестандартна для українського судочинства справа. До відомої блогерки звернулася особа (Клієнт) за послугами зі збільшення кількості підписників.

Чи буде військовий облік жінок добровільним?

Останнім часом одним із найбільш резонансних питань є питання військового обліку жінок. Це пов’язано з тим, що з 01 жовтня 2022 року повинна була розпочатись процедура постановки жінок на військовий облік.

В який строк можна звернутись до ЄСПЛ із заявою проти росії?

Звернення із заявою до Європейського Суду з прав людини (надалі – ЄСПЛ) наразі є одним із найбільш обговорюваних шляхів потенційного відшкодування збитків, завданих російським військовим вторгненням.

Які наслідки надходження судової повістки через застосунок «Дія»?

З 19 серпня 2022 року вступили в силу зміни до чинного законодавства України, відповідно до яких додатковим способом інформування про суд, який розглядає справу, сторони спору та предмет позову, місце, дату і час судового засідання, може бути надання інформації з використанням Єдиного державного веб-порталу електронних послуг, у тому числі, з використанням мобільного застосунку Порталу Дія.

Протидія рейдерству: діє новий закон

В період воєнного стану ризик рейдерських атак особливо високий. Для посилення захисту бізнесу, фізичних осіб та їх майна прийнято Закон України № 2255-IX, який набрав чинності 26 липня 2022 року. Які новели передбачає Закон розповіла юрист GOLAW, адвокат Наталія Матвійчук.

Фріланс по-українськи: що змінює новий закон?

18 липня 2022 року Верховна Рада України прийняла Закон України, що вводить новий вид трудового договору — спеціально для фрілансерів.

Які основні переваги договору з фрілансером, та чи може договір з фрілансером замінити звичний для ІТ-сфери договір з ФОП, розбиралися експерти трудового права GOLAW.

Дякуємо за Ваш запит. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!

Дякуємо !

Ви підписані на розсилку останніх новин

Щоб бути у курсі новин